![](https://school_101.klasna.com/uploads/editor/3071/100131/sitepage_322/images/250.jpg)
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Міська ініціатива «250 гривень на учня»
У Дніпрі вже другий рік на кожного учня школи виділяється 250 гривень коштом міського бюджету. Тобто, якщо у школі 1000 учнів, то з розрахунку на 250 тис. грн. батьки разом з директором школи надають запит до департаменту. Після цього департамент узагальнює всі заяви та проводить відкриті торги.
Як показує практика, заклади подають заявки на найнеобхідніше для роботи: миючі та санітарні засоби, технічний інвентар, витратні матеріали (журнали, крейда, господарчий інвентар, тощо).
«250 ГРН. НА УЧНЯ» ДИВИТИСЬ ТУТ: HTTPS://CUTT.LY/9KKIYJZ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №101» ДМР — ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ (DNIPRORADA.GOV.UA)
![](https://school101.dp.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennya_viber_2022-02-18_11-30-31-647-768x1024.jpg)